Çok-Öz Ambalaj ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

30 yıllık tecrubesiyle ÇOKÖZ ambalaj bugün de genç ve dinamik bir yönetim anlayışıyla sektörde hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek çözüm ortaklarımıza rekabetçi ve yenilikçi çözümler sunmakta , doğru müşteriye doğru ürünü, doğru fiyatla ve doğru zamanda ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Bu yaklaşım sayesinde ÇOKÖZ Ambalaj sektörde istikrarlı bir büyüme yakalamış,sahip olduğumuz marka imajını daha da ileriye taşımayı amaç edinmiştir.

Firmamız gıda ve ambalaj sektöründe kendi üretimi dışında, lider üretici firmaların bayiliğini de bünyesine katarak müşterilerimize kalite, maliyet ve hız avantajı sağlamaktayız.

Müşteri odaklı iş modelimiz çözüm ortaklarımızla güvene dayalı bir ilişkisi yaratmakta bu anlayış neticesinde portföyümüz her geçen gün genişleyerek faaliyetlerimiz devam etmektedir.

İnovasyona , iş etiğine, müşterinin talep ve düşüncelerine öncelik veren bir firma olmanın yanı sıra toplumsal fayda , şeffaflık, uzlaşma ve paylaşım gibi değerlerin sektördeki itibarımızın teminatı olduğunu düşünmekteyiz.

Bize duyulan güven yaptığımız işe daha fazla özen göstermeye teşvik etmekte,bizleri ürün, hizmet, iş modeli , satış ve satış sonrası hizmet süreçlerimizi daha da iyileştirmeye itmektedir.

Sınırların ortadan kalktığı, rekabetin ön plana çıktığı günümüz dünyasında Çoköz Ambalaj hizmet kalitesinde sürekli daha iyiyi aramak ve daha iyi olmak için çalışmaya devam edecektir.

Online satış faaliyetlerimize 2015 yılında www.kutlamamalzemeleri.com e ticeret sitesiyle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Farkımız

Kaliteli ürünlerimiz, geniş ürün yelpazemiz ve müşterilerimize sunduğumuz titiz ve güvenilir hizmet anlayışımız ÇOKÖZ Ambalaj farkını yaratmakta , değişerek ilerlemenin kurumsal kimliğimize katkı sağlayacağını düşünmekteyiz.

Misyon

Sektörde ekonomik, kaliteli ve sürdürülebilir çözümler sunmak.

Vizyon

Lider , yenilikçi ve güvenilir üretici konumunu sürdürmek , müşterilerine değer katarak stratejik çözüm ortağı olmaya devam etmek.

Referanslarımız